Tarihinde Bugün:Hakkında

Tarihinde Bugün sitesinden
Şuraya atla: kullan, ara

Tarihindebugun.com web sitesi geçtiğimiz yıl sözlük projesi olarak yayın hayatına başlamıştı. Aslında aklımızdaki ana fikir, önemli konuları kısa kısa vermek ve okuyucuyu yormadan hızlı bir şekilde bilgiye erişebilmesini sağlayabilmekti. Ayrıca proje yapay zekâ anlamında bir veri tabanı olarak kullanılacaktı. Fakat işler düşündüğümüz gibi gitmedi. Bu nedenle ana fikrimize uzun süredir üzerinde düşündüğümüz tarihte bugün sayfalarıyla gitme kararı aldık.

Tarihte bugün sayfaları gün geçtikçe daha fazla bilgi ve içerik barındıracak şekilde, gelecek düşünülerek planlanmaktadır. Sitemize mümkün mertebe reklam eklemeyi düşünmedik ve düşünmüyoruz. Sizlere detaylı, kaynaklı, isteyene kısa, dileyene uzun bir şekilde biyografiler, ülke bilgileri, tarihte bugün sayfaları sunma çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Tarihte bugün tarihindebugun.com için gelecek çok güzel olacak. İnanıyoruz.

Lütfen sitemiz ile ilgili tüm soru, sorun, görüş, istek ve önerilerinizi bize sor@tarihindebugun.com e-posta adresimizden iletiniz. Ziyaretiniz için teşekkürler.