Tarihinde Bugün:Genel sorumluluk reddi

Tarihinde Bugün sitesinden
Şuraya atla: kullan, ara

Tarihindebugun web sitesinde yayınlanan içerik mümkün olduğunca kaynaklandırılmakta ve pek çok kaynaktan araştırma yapılarak sitemizde yer almaktadır. Tarihte Bugün sitesi MediaWiki altyapısını kullanmasına rağmen yeni kullanıcı oluşturmaya kapalıdır ve kapalı kalacaktır. Bazı durumlarda eklenen içerik hızlıca siteye eklenebilmekte, bazı durumlarda ise ilgili konu site yöneticilerinin uzmanlık alanları dışında kalmakta, bilgilerin neredeyse tamamına yakını internet ortamından sağlanmaktadır.

Web sitesinde insan faktörünün yanı sıra bazı durumlarda yazılımlardan kaynaklanan hatalar da kullanıcılara yansıyabilir. Ayrıca bilgilerin güncel olmama olasılığını da göz önünde bulundurmanız gerekir. Tarihte Bugün sitesinde yer alan içerik, belirtilen bu tüm aşamalardan sorunsuz olarak geçse bile, internet ortamındaki diğer tüm web sitelerinde olduğu gibi Tarihte Bugün sitesinde yer alan içeriğin de %100 oranında kesin olduğu garanti edilemez.

Sitede zaman zaman taraflı olduğunu düşündüğünüz metinler, resimler vb. içerik yer alabilir. İçeriği kendi kişilik haklarınıza bir saldırı olarak da görebilirsiniz. Ancak tarafınızla web sitemizin, internet üzerinde gösterim konusu dışında bir anlaşması bulunmamaktadır. Bu nedenle hakkınızda yanlış bilgi verildiğini veya sitede yer alan bir içeriğin kesinlikle yanlış olduğunu düşünüyorsanız, bu durumu bize sor@tarihindebugun.com e-posta adresimizden iletmeyi düşünebilirsiniz.

Ancak;

Tarihte Bugün sitesinde sizlere mümkün olduğunca en doğru bilgiyi en hızlı şekilde sunmak için üstün çaba gösteriyoruz. Tüm bu açıklamalar doğrultusunda;

Burada yer alan bilgilerin yanlış kullanımından ötürü site yönetimi ile siteye içerik sağlayanlar sorumluluk kabul etmez. İçeriğin kullanımının ardından, içeriği kullanmış olmanız nedeniyle oluşabilecek tüm durumlarda kendinizin sorumlu olacağını unutmamalısınız.